Rywalizacja międzyklasowa w środę 27 czerwca 2012

TURNIEJ KLAS - Władca Pierścieni

Najlepsi:
- Krzysztof Homańczyk, Iwona Mika, Daniel Mołdrzyk i Jan Ledwoń
Najlepsze klasy:
3cG, 1aLO i 1cG

Gratulacje!!! Dziękuję DZIELNYM Bibliofilom!!

klasa

kolejność przedstawienia scenek

reprezentanci - kolejność odpowiedzi na pytania

punkty za strój

punkty za odpowiedzi

suma punktów / miejsce

scenka

miejsce

I a G 7 Jarosław Michalski - 1 5 6 11 / VI 6 6
Marcin Jankowski - 4 - - -
I b G 10 Daniel Mołdrzyk - 9 4 9 13 / III 5 7
Karol Gorus - 15 4 7,5 11,5 / V
VI c G 12 Szymon Ostrzołek - 12 2 9,5 6 / XII 9,5 III
Monika Chorowski - 10 3 6 9 / IX
II a G 2 Sandra Kras - 3 0 1 1 / XIV 7 4
II b G 1 Jakub Chlubek - 16 2 8 10 / VII 6,5 5
Marek Musioł - 5 5 3 8 / X
III a G 9 Iwona Mika - 18 4,5 9 13,5 / II 5,5 6
Krzysztof Homańczyk - 8 5 9 14 / I
III b G 5 Jakub Kolondra - 6 2 6 8 / X 5 7
Barbara Lew - 13 5 4 9 / IX
III c G 6 Jan Ledwoń - 11 5 7 12 / IV 13 I
Łukasz Jóźwiakowski - 2 3 6 9 / IX
I a LO 11 Joanna Ostrzołek - 14 0 6 6 / XII 10 II
Magdalena Franke - 7 - - -
I b LO 8 Jakub Brzezinka - 17 0 3 3 / XIII - -
II a LO 3

brak chętnych

brak chętnych

 

brak chętnych

- -

II b LO

4 Jakub Siwy - 19 4 3 7 / XI - -

Plan dnia (rozpoczynamy punktualnie, pozostałe godziny - to tylko szacunkowy czas):


Każdą z klas zapraszamy do udziału w 2 konkurencjach:


Podział zadań Bibliofilów:

Konferansjerka (2 osoby)

Katarzyna Białecka

Julia Skrobol

Czytanie pytań

Marta Chlubek

Fabian Bogusz

Zdjęcia

Dominika Chmura

Sprzęt (komputer, projektor, 2/3 mikrofony)

Jakub Gojny

Antoni Pietryga

Liczenie punktów

Zuzanna Zientek

Dominika Uszczyk

Losowanie pytań

Sonia Stencel

Kamil Tytko

Mierzenie czasu

Kinga Adamczyk

Klaudia Tylus

Wypisanie dyplomów

Katarzyna Durczak

Nagrody (pilnowanie, podawanie)

Kinga Adamczyk

Klaudia Tylus

Szef od mebli (ławki, krzesła)

Dawid Pawliczek

Krzysztof Kowalczyk


Biblioteka Zespołu Szkół Urszulańskich w Rybniku / bibliofilur@poczta.onet.pl